Mikołajki w Przedwiośniu

 W dniach 6 oraz 10-11 grudnia NoveKino Przedwiośnie przemieni się w krainę Świętego Mikołaja.Seanse filmowe, spektakle teatralne, gry, zabawy i animacje przygotowane przez Teatr Form Wielu. A w niedzielę dodatkowo spotkanie ze zwierzętami z uwielbianego przez dzieci "Ranczowiska"!


W dniach 6 oraz 10-11 grudnia NoveKino Przedwiośnie przemieni się w krainę Świętego Mikołaja.

Seanse filmowe, spektakle teatralne, gry, zabawy i animacje przygotowane przez Teatr Form Wielu. A w niedzielę dodatkowo spotkanie ze zwierzętami z uwielbianego przez dzieci "Ranczowiska"! 

W programie filmowym: 

DZIWNY ŚWIAT - Nowa produkcja Walt Disney Animation Studios to pełna przygód podróż w głąb zupełnie niesamowitego świata zamieszkanego przez najdziwniejsze stwory. Czy skłócony klan Klanów, rodzina odkrywców i poszukiwaczy przygód, zdoła się dogadać i wypełnić najważniejszą misję swojego życia? 

WIELKI ZIELONY KROKODYL DOMOWY - Kiedy rodzina Primmów przeprowadza się do Nowego Jorku, ich syn, Josh z trudem przystosowuje się do nowej szkoły i nowych przyjaciół.Wszystko to zmienia się, kiedy chłopiec poznaje Lyle'a - śpiewającego krokodyla, który uwielbia kąpiele, kawior i muzykę i mieszka na strychu ich domu. 

UWOLNIĆ POLY - Dziesięcioletnia Cecile wraz z mamą powraca po latach do rodzinnego miasteczka. Dziewczynka czuje się tu obco, nie ma przyjaciół i nie potrafi się odnaleźć w nieznanym miejscu. Nic dziwnego, że z radością przyjmuje wiadomość o pojawieniu się w okolicy objazdowego cyrku. Cecile jest zachwycona prezentowanymi przez artystów sztuczkami, a cyrkowe zwierzaki kradną jej serce. Szczególną sympatią dziewczynka obdarza Poly – uroczego kucyka o niesamowitych zdolnościach. Wkrótce okazuje się, że gburowaty właściciel cyrku bardzo źle traktuje swoje zwierzęta, a szczególnie biednego Poly. Cecile układa więc brawurowy plan ratunkowy. Wykrada kucyka i z pomocą miejscowych dzieciaków i tajemniczego pana Victora rusza w pełną przygód i niebezpieczeństw podroż w poszukiwaniu dobrego domu dla swojego czworonożnego przyjaciela. 

BELLA I SEBASTIAN: NOWE POKOLENIE - Wielki powrót familijnej serii o przyjaźni psa i dziecka – Belli i Sebastiana. Dziesięcioletni chłopiec niechętnie spędza wakacje w górach u babci i cioci. Jego głównym obowiązkiem jest pomoc w owczarni, ale takie zadanie mało ekscytuje chłopca wychowanego w dużym mieście. Kiedy jednak poznaje suczkę Bellę, wielkiego, puchatego psa pasterskiego, postanawia uratować ją z rąk podłego właściciela. Sebastian jest gotów zrobić wszystko, aby ochronić swoją psią przyjaciółkę, dzięki czemu przeżyje najbardziej szalone lato w swoim życiu. 

Spektakl: "Mikołaj potrzebny od zaraz" – to spektakl w formie interakcyjnej zabawy. Dziecięca widownia czeka na przyjazd Św. Mikołaja, który jak co roku ma przybyć do przedszkola. Oczekujący dowiadują się przypadkowo, że Mikołaj utknął swymi saniami gdzieś bardzo daleko i by mógł dokończyć swe zadanie ktoś musi go zastąpić. Nie jest to jednak takie łatwe.Ochotnicy gotowi zastąpić świętego muszą dowieść, że naprawdę nadają się do tego zadania. Nad prawidłowym przebiegiem poszukiwań czuwa Szef Ochrony Mikołajowej – elf Arni.
Podczas przedstawienia dzieci tworzą fabułę wraz z aktorami, poznając wiele dziwnych stworzeń ze świata wyobraźni i zimowych baśni, przedstawionych za pomocą różnych form teatru lalek. Nie traćmy jednak nadziei, prawdziwy święty zrobi wszystko by zdążyć na czas http://teatrfw.pl/?page_id=76 
Gry i zabawy: wspólne tańce, chusta animacyjna, duża skakanka, przeciąganie liny, szkółka szczudlarska , gry i zabawy dla całej rodziny (rzuty do celu, wyścigi itp.) oraz wiele, wiele innych zabaw... Słodkie niespodzianki, konkursy z nagrodami i cudowna, rodzinna atmosfera!

Zapraszamy na Mikołajki 6 grudnia oraz na Mikołajki na bis 10-11 grudnia 
Bilety zgodne z cennikiem kina.