• Home
 • Jak zostać partnerem

Jak zostać partnerem

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w akcji #WspieramPłockieGastro, organizowanej przez Płocką Kartę Mieszkańca.

Dziś jednym z naszym celów jest wspieranie lokalnych przedsiębiorców w tym wyjątkowym czasie. Sami zmagając się z pandemiczną rzeczywistością, doskonale rozumiemy Państwa problemy. Dlatego proponujemy udział w kampanii organizowanej przez Płocką Kartę Mieszkańca - #WspieramPłockieGastro

Jednym z naszych założeń jest zaoferowanie reklam ogólnodostępnych - przede wszystkim w środkach Komunikacji Miejskiej, na stronach i portalach społecznościowych. Chętnie wykorzystamy możliwości, które oferuje aplikacja, by pomóc poszerzyć zasięgi dostępności Państwa oferty. Dzięki wykorzystaniu PŁOCKARTY wszystkie informacje niezbędne do przedstawienia oferty klientom mogą znaleźć się w jednym miejscu, co zdecydowanie ułatwi i przyspieszy proces składania zamówień.

Co oferujemy?
 • Reklamy znajdujące się w środkach komunikacji miejskiej. Oferujemy reklamę na tyłach autobusów zachęcającą mieszkańców do zamawiania na wynos w płockich lokalach z wykorzystaniem logotypów partnerów akcji. Posiadamy również przestrzeń do reklamy multimedialnej na ekranach LCD oraz w ramkach na plakaty.
 • Użytkownicy aplikacji PŁOCKARTA otrzymają informacje o działaniach nowej promocji, a także będą otrzymywali newsletter z aktualnymi ofertami, np. polecanymi pozycjami. Naszym celem jest dotarcie do jak największej liczby mieszkańców. Obecnie mamy ponad 11 tysięcy zalogowanych użytkowników, co z pewnością pomoże poszerzyć zasięgi przy przedstawieniu Państwa bieżącej oferty.
 • Partnerstwo w PŁOCKARCIE pozwala na dokładną analizę prowadzenia sprzedaży na podstawie statystyk sporządzanych na stronie przy bardzo prostej obsłudze aplikacji i strony.
 • Aplikacja PŁOCKARTA nie wiąże się z żadnymi kosztami, ani portalami związanym z dystrybucją posiłków. Zważywszy na często wysokie marże narzucane przez zewnętrzne firmy dowozowe, chcemy wesprzeć lokalnych restauratorów, by mieli szansę na udostępnienie swojej oferty znacznie większej liczbie mieszkańców bez pokrywania dodatkowych kosztów.
 
Co należy zrobić?
 • Podpisać umowę jako partner Płockiej Karty Mieszkańca. Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej.
 • Przygotować specjalną ofertę dostępną tylko dla użytkowników Płockiej Karty Mieszkańca (Pakietu Mieszkańca). Oznacza to, że aktualne obowiązujące promocje nie mogą być takie same, jak promocja do PKM. Przykład- dla użytkowników PKM może być dostępna darmowa dostawa na terenie płocka lub zniżka procentowa, kwotowa  do zamówienia, gratis etc.  Oferta może być ograniczona w czasie np.: może obowiązywać w wybrane dni lub godziny. Oferta może także być limitowana co do sztuk itp. Zasady promocji określa partner.
 • Niezbędnym jest przygotowanie logotypu (lub grafiki) danego lokalu i wyrażenie zgody na wykorzystywanie ich do celów reklamowych przez Płocką Kartę Mieszkańca.
 • Po pozytywnym zweryfikowaniu wniosku i podpisaniu umowy należy skontaktować się z nami w celu umówienia szkolenia wprowadzającego w obsługę systemu PŁOCKARTY.
 
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: partnerzy@plockarta.eu

Nie działasz w braży Gastro, ale chcesz zostać Partnerem Programu Płocka Karta Mieszkańca?
 
Niezależnie czy zarządzasz ogromną korporacją, a może małym rodzinnym biznesem możesz stać się Partnerem Programu Płocka Karta Mieszkańca. Wystarczy, że oferujesz usługi lub atrakcje dla płocczan.  Już dziś zapraszamy wszystkie firmy i instytucje, niezależnie od branży i wielkości do Programu Płocka Karta Mieszkańca. Naszą współpracę opieramy na zasadach dobrowolności i partnerstwa. Wystarczy, że zapewnisz płocczanom zniżki lub preferencyjny dostęp do swoich towarów lub usług.
 
Dlaczego warto zostać Partnerem Płockiej Karty Mieszkańca?
 
 • Pomożemy Ci zwiększyć rozpoznawalność Twojej firmy i oferty
 • Twoją ofertę zamieścimy m.in. na stronie internetowej www.plockarta.eu
 • Wspólnie będziemy promować Twoją firmę. Oferta naszych działań promocyjnych jest uzależniona od wysokości oferowanego rabatu. Szczegóły TUTAJ
 • Zintegrujesz się z lokalną społecznością
 • Wspólnie będziemy wspierać płocczan
 • Pokażesz, że Ty i Twoja firma jesteście społecznie odpowiedzialni
 • Uzyskasz prawo do posługiwania się oznakowaniem „Tu honorujemy PŁOCKARTA”
Co zrobić, aby zostać Partnerem Programu Płocka Karta Mieszkańca?
 
 • Wypełnij formularz online o przystąpienie jako Partner do Programu Płockiej Karty Mieszkańca (dostępny poniżej)
 • Zaproponuj ofertę dla beneficjentów Programu i poczekaj na nasz kontakt. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe
Zapraszamy do współpracy!
 
W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: kontakt@plockarta.eu
 

Formularz zgłoszenia przedsiębiorcy