Czerwona pinezka oznaczajaca Twoja lokalizację oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić zmienić. Kliknij lewym przyciskiem, na niebieską pinezka oznaczajaca lokalizację partnera style="height: 2em"/> aby dowiedzieć się jak dojechać do wybranej lokalizacji.
Wybrany partner: 
brak
Liczba partnerów spełniających kryteria: 36.

Chcesz, aby Twoja firma znalazła się na liście poniżej?

Kliknij tutaj i sprawdź, jak zostać partnerem karty.

Agencja MAM Nieruchomości

Pośrednik w obrocie nieruchomościami oraz zarządca nieruchomości. Pośrednictwo w sprzedaży, kupnie i najmie mieszkań, domów, działek i obiektów komercyjnych, na rynku wtórnym i pierwotnym. Zarządzanie najmem nieruchomości, w tym kompleksowa obsługa mieszkań na wynajem. Najwyższa jakość usług, bezpieczeństwo transakcji, dogodne warunki.

Adres:

Synagogalna 4/2, 09-400 Płock

Alab Laboratoria

Laboratoria Medyczne Grupa Alab Sp.zo.o. Posiadamy w swojej ofercie 3000 badań. W naszych punktach pobrań zrobisz badania szybko i bezpiecznie, a odbiór wyników odbywa się również online. Do naszych Punktów pobrań możesz umówić się na konkretną godzinę. Oferujemy dla posiadaczy Karty Mieszkańca: 20% rabatu na badania przeciwciał w kierunku Covid w

Adres:

al. Piłsudskiego 35, 09-407 Płock

Bona

Markowe zabawki oraz artykuły szkolno-biurowe. Duże upusty cenowe dla szkół, przedszkoli oraz firm.

Adres:

ul. Synów Pułku 2, 09-409 Płock

Burrata Pizza & Pasta

Burrata Pizza&Pasta to restauracja z włoską duszą, która świeże pasty i przepyszne pizze, przeplata domowymi smakami, które znamy z naszej polskiej tradycji. Każdy znajdzie coś dla siebi...

Adres:

09-410 Płock, Al. Jana Pawła II 21 C lok. U1

Uwaga: Dania tylko na wynos

Centrum Optyczno-Okulistyczne Essilor Szewczyk

Centrum Optyczno-Okulistyczne Essilor Szewczyk działa już od 35 lat. Jesteśmy prężnie działającą firmą, obsługującą już trzecie pokolenie. Gwarancją wysokiej jakości wykonywanych okularów jest wieloletnie doświadczenie, staranne wykształcenie optyczne, dbałość o szczegóły oraz indywidualne podejście do klienta.

Chwila dla Ciebie

Gabinet Chwila dla Ciebie powstał z miłości do zdrowej i promiennej skóry. Jest to miejsce dla każdej osoby, która chce zadbać o duszę i ciało, a także w miłej atmosferze spędzić chwilę tylko dla siebie. Dostępne usługi: henna brwi i rzęs, makijaż okazjonalny, manicure hybrydowy, pedicure hybrydowy, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, peelingi c

Adres:

ul. Norbertańska 9 lok. 8, 09-402 Płock

Ciuciubabka

Kawiarnia z Domową Cukiernią.

Adres:

Al. Jana Pawła II 21C lok. 5U, Płock 09-410

Come2speak Szkoła Językowa

Uczymy mówić po angielsku z pewnością siebie. W wesołej, żywej atmosferze, bez spędzania godzin nad książkami. W naszej ofercie znajdziecie: język angielski dla dzieci od 7 do 10 roku życia, gdzie pracujemy z podręcznikami wydawnictwa Oxford, które rozwijają wiedzę o świecie i najważniejsze kompetencje XXI w. takie jak umiejętność krytycznego myśle

Adres:

ul. Nowy Rynek 3, Płock 09-402

Dagna - Sklep sportowy

Sklep Sportowy Dagna

Adres:

al. Jachowicza 49

Damtox

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych.

Adres:

ul. Książęca 2/36, 05-135 Wieliszew

Event Płock

Przygotowanie i dostawa dań garmażeryjnych oraz kompleksowa obsługa imprez rodzinnych. 

Adres:

Dworcowa 46/7

iGoku

Usługi informatyczne.

Adres:

Graniczna 7, Płock 09-402

Inari Sushi

Inari sushi to nasza pasja, poprzez naszą kuchnię chcielibyśmy, żebyście pokochali Japonię tak jak my, żebyście poznali jej smaki i kulturę. Posiadamy wykwalifikowany i doświadczony personel przy potwierdzonym certyfikatem wsparciu mistrza świata sushi World Sushi Cup Japan 2015.  

Adres:

Ul. Wyszogrodzka 127, 09-410 Płock

Komunikacja Miejska - Płock Sp. z o.o.

Bilet 30 dniowy na strefę A w specjalnej cenie: normalny 96 zł zamiast 110 zł i ulgowy: 48 zł zamiast 55 zł.

Adres:

ul. Przemysłowa 17

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

Aplikacja PŁOCKARTA może być Twoją kartą biblioteczną.  

Adres:

Tadeusza Kościuszki 6, 09-400 Płock

Lancerto

Marka mody męskiej specjalizująca się w klasycznej odzieży formalnej oraz smart casual.

Adres:

ul. Wyszogrodzka 144, 09-410 Płock

Miejski Ogród Zoologiczny

W Ogrodzie Zoologicznym można korzystać i uczestniczyć w rozmaitych wydarzeniach i zajęciach edukacyjnych. Celem Ogrodu jest przekazanie idei ochrony dzikich gatunków zwierząt, propagowanie idei ochrony przyrody, prowadzenie szerokiej edukacji.

Adres:

ul. Norbertańska 2, 09-402 Płock

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o.

W ramach oferty płocczanie otrzymają dodatkowe środki do wykorzystania na naszych obiektach: 120 zł przy zakupie karty o wartości 100 zł - dodatkowe 20 zł na kartę abonamentową. 250 zł przy zakupie karty o wartości 200 zł - dodatkowe 50 zł na kartę abonamentową.

Adres:

Plac Celebry Papieskiej 1, 09-400 Płock

Muzeum Mazowieckie w Płocku

Muzeum Mazowieckie w Płocku to najbogatsze w kraju zbiory sztuki secesji, pamiątki historyczne, sztuka Dalekiego Wschodu, zbiory etnograficzne. Warte zwiedzenia są także inne jego oddziały - Muzeum Żydów Mazowieckich w Płocku (ul. Kwiatka 7), Skansen Osadnictwa Nadwiślańskiego w Wiączeminie Polskim (do obu tych placówek wstęp jest bezpłatny) oraz M

Adres:

ul. Tumska 8, 09-402 Płock

Nalesy

Najlepsze naleśniki w Płocku. W naszej ofercie również pyszna PIZZA, makarony, sałatki, dania obiadowe.  

Adres:

Gabriela Narutowicza 2, 09-400 Płock

Partner Premium

Partner Premium - Największa galeria biurowa na mazowszu. Oferuje pełen wachlarz galanterii biurowej, szeroką gamę artykułów piśmienniczych, chemicznych, higienicznych, materiałów eksploatacyjnych, papier kserograficzny.

Adres:

ul. Graniczna 46, 09-407 Płock

Pizzeria Trattoria Presto

Presto to sieć restauracji łączących w sobie elementy pizzerii i włoskiej trattorii. Wyróżnia nas doskonały smak potraw, niepowtarzalny wystrój lokali i oryginalne, opalane drewnem piece do pizzy.  

Adres:

Stary Rynek 6, 09-400 Płock

Płocka Galeria Sztuki

Płocka Galeria Sztuki jest instytucją kultury, prowadzącą działalność upowszechniającą istotne wydarzenia artystyczne. Organizuje przedsięwzięcia w obszarze popularyzacji sztuki współczesnej, prezentujące jej aktualne trendy i postawy.

Adres:

ul. Sienkiewicza 36, 09-400 Płock

Płocka Orkiestra Symfoniczna

Płocka Orkiestra Symfoniczna powstała, dzięki staraniom melomanów skupionych wokół Płockiego Towarzystwa Muzycznego, którzy jako pierwsi dostrzegli potrzebę jej powołania. Miała ona zaspokoić oczekiwania płockiej inteligencji, ale przede wszystkim edukować mieszkańców Płocka, który w tym czasie przeżywał dynamiczny rozkwit ekonomiczny i gospodarczy

Adres:

ul. Bielska 9/11

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki w Płocku

Kultura na Wynos

Adres:

ul. Jakubowskiego 10

Radio Taxi Płock

Wychodzimy z założenia, że najważniejsza jest wygoda. Zamów najlepszą Taxi Płock, a po zakończeniu kursu zapłać wygodnie kartą. Nie musisz mieć przy sobie gotówki – doskonale zdajemy sobie sprawę, że to znacząco podnosi komfort i poczucie bezpieczeństwa!

Adres:

Reja 19/72

Raf-Gaz

gazy techniczne, butle, balony.

Adres:

ul. Bielska 60, 09-400 Płock

SPR Wisła Płock

Orlen Wisła Płock  – polski męski klub piłki ręcznej z siedzibą w Płocku

Adres:

PL. CELEBRY PAPIESKIEJ 1

Strefa Płatnego Parkowania

Bezpłatne, pierwsze 30 minut parkowania dla użytkowników Płockiej Karty Mieszakńca. Darmowe pół godziny przysługuje posiadaczowi Płockarty raz dziennie na jedno auto. A każdy pełnoletni uży...

Adres:

ul. Kolegialna 3, 09-402 Płock

Uwaga: Oferta dla kierowców

Studio Wyposażenia Wnętrz

Usługa doradztwa/projektowania/aranżacji wnętrz dla stanowisk pracy i nauki. Sprzedaż stanowisk pracy i nauki. Usługa transportu elementów stanowisk pracy i nauki. Usługa montażu we wnętrzach elementów stanowisk pracy i nauki. Usługa przeprowadzki stanowisk pracy i nauki.

Adres:

ul. Filtrowa 1, Płock 09-402

Sushi Kushi

Restauracja sushi z kuchnią azjatycką.

Adres:

09-400 Płock ul. Stary Rynek 5

Świat Kwiatów

Internetowy sklep ogrodniczy

Torcikowo

Adres:

Jana Pawła II 15, Płock 09-410

Trzydania pl

Spółdzielnia Socjalna Dobra Szamka.pl, prowadzi restaurację na Stadionie Wisły Płock. Organizujemy imprezy okolicznościowe w lokalu, jak i cateringi w lokalizacji wskazanej przez klienta. Realizujemy zamówienia na dowóz posiłków. Oferujemy potrawy kuchni polskiej.  

Adres:

Łukasiewicza 34, 09-400 Płock

Wisła Płock S.A.

1947 W Płocku powstał klub sportowy Elektryczność, który w następnych latach występował jako Zrzeszenie Sportowe Ogniwo (1950) i Zrzeszenie Sportowe Sparta (1955), powstałe z połączenia zrzeszeń Spójni i Ogniwa.

Adres:

ul. Łukasiewicza 34

Zdrowy Dotyk Gabinet Masażu

Gabinet Masażu Zdrowy Dotyk oferuje szeroką ofertę masaży, indywidualne podejście, profesjonalizm oraz wspaniały klimat.

Adres:

Wyszogrodzka 161, Płock 09-410