• Home
  • Lista aktualności

PłocKArta zaprasza na Mini Mistrzostwa Europy Płock 2024!

Jeśli marzysz o futbolowych emocjach, ale nie udało Ci się zdobyć biletu na EURO 2024 w Niemczech, nie martw się! Mamy dla Ciebie niepowtarzalną okazję, która wypełni Twój dzień sportową pasją i niezapomnianymi przeżyciami. Serdecznie zapraszamy na Mini Mistrzostwa Europy Płock 2024 - wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w naszym mieście!

Majowy Płock taniej z Płockartą

Maj w Płocku jest czasem intensywnego życia kulturalnego, pełnego różnorodnych wydarzeń dla wszystkich miłośników sztuki, kultury, jedzenia i zabawy. Od festiwali po wystawy, koncerty i imprezy tematyczne - miasto pulsuje energią, zapraszając mieszkańców i gości do udziału w wielu fascynujących aktywnościach.

Wspierajmy Płockie Czworonogi!

Jednym z najważniejszych celów PłocKArty jest wsparcie naszych mieszkańców - i nie zapominamy, że do tej rodziny zaliczają się również nasi kudłaci przyjaciele! 🐶💕 Dlatego dzisiaj zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o wsparcie naszego lokalnego Schroniska.

Zastąp kartę biblioteczną aplikacją PłocKArty!

Dziś, jako miłośnicy literatury i kultury, z wielką radością świętujemy Dzień Książki! 📚 

Wiosenny Rajd Seniora w Płocku: Zapraszamy do Aktywnego Zwiedzania Miasta!

Drodzy seniorzy! Zapraszamy Was do udziału w naszym wiosennym rajdzie seniora w Płocku, który odbędzie się 28 kwietnia w godzinach 12-17. To doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu i poznania historii naszego miasta pod okiem lokalnych przewodników.

Bezpłatna kastracja i chipowanie zwierząt w Płocku

Drodzy PłocKArtowicze!

Czy wiecie, że w naszym mieście macie niepowtarzalną szansę zadbać o zdrowie i dobro waszych pupili zupełnie za darmo? Tak, dobrze słyszeliście! Od 25 marca do 5 października 2024 roku trwa program bezpłatnego wykastrowania oraz zachipowania samców psów i kotów dla mieszkańców Gminy – Miasto Płock.

Wielkie wyzwanie dla miłośników sportu: Grand Prix Challenge

W najbliższym czasie Płock stanie się areną dla entuzjastów sportu, którzy pragną sprawdzić swoje umiejętności i przeżyć niezapomnianą przygodę. Ruszyły bowiem zapisy do Grand Prix Challenge - cyklu trzech ekscytujących biegów przeszkodowych, które odbędą się na terenie obiektów MOSiR.

SPĘDŹ KWIECIEŃ Z PŁOCKARTĄ

Kwiecień to miesiąc, który w Płocku zapowiada się niezwykle kulturalnie. Miasto pełne jest wyjątkowych wydarzeń, które zaspokoją nawet najbardziej wybredne gusta artystyczne. Dla wszystkich miłośników sztuki, muzyki, i emocji to będzie czas niezapomnianych doświadczeń.

Tankuj taniej z PłocKArtą!

Do grona naszych płockartowych Partnerów dołączyła Stacja paliw E-CO!
Już od dziś użytkownicy PłocKArty, posiadający aktualny pakiet Mieszkańca będą mogli skorzystać ze zniżki na tankowanie w wysokości 6 gr/l

PŁOCKIE POWITANIE WIOSNY

Wielkimi krokami zbliżamy się do Pierwszego Dnia Wiosny
Ten magiczny czas, w którym przyroda budzi się do życia, Płock przywita kolorowym przemarszem, który zostanie zakończony topieniem marzanny w Wiśle. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego uczczenia nadchodzącej wiosny już w najbliższy czwartek 21 marca.