Wielkie Minionkowe Wydarzenie - spotkanie z  Minionkami w NoveKino Przedwiośnie!

  • Home
  • Wydarzenia
  • Wielkie Minionkowe Wydarzenie - spotkanie z  Minionkami w NoveKino Przedwiośnie!
Największa animowana seria w historii oraz światowy fenomen pop kultury „Minionki: Wejście Gru” powróci na ekrany kin już 1 lipca (piątek)!

Największa animowana seria w historii oraz światowy fenomen pop kultury „Minionki: Wejście Gru” powróci na ekrany kin już 1 lipca!

W kolejnej części jednej z najpopularniejszych animowanych serii poznamy historię o tym, jak złoczyńca nr 1 na świecie poznał Minionki, a potem stworzył najbardziej nikczemną ekipę. Mierzył się z najbardziej niebezpiecznymi przestępcami świata.

Z tej okazji 1 lipca (w piątek) w godzinach 15:00 - 18:00 zapraszamy do NoveKino Przedwiośnie na Wielkie Minionkowe Wydarzenie - spotkanie z Minionkami, które zapewnią dzieciom moc atrakcji!

W programie:
- Wizyta dwóch Minionków- Minionkowy Happy Van
- gadżety i minionkowe niespodzianki
- gry i zabawy w hallu kina: Minionkowe piłkarzyki, Minionkowy cymbergaj, Gra Znajdź 5 Par, Minionkowy mini Labirynt, Minionkowe Wielkie Puzzle


Bilety zgodne z cennikiem kina.

„Minionki: Wejście Gru” - Na długo przed tym, jak został panem zła, Gru jest zaledwie 12-letnim chłopcem mieszkającym na przedmieściach , pracującym w swojej piwnicy nad planem przejęcia władzy nad światem. Długo jednak nie odnosi żadnego znaczącego sukcesu. Kiedy spotyka Minionki, w tym Kevina, Stuarta, Boba oraz Otto łączy z nimi swoje siły. Razem budują pierwszą kryjówkę, projektują niezwykła broń i w końcu wykonują pierwsze misje. Kiedy niesławna supergrupa złoczyńców - Vicious 6, usuwa swojego przywódcę — legendarnego wojownika sztuk walki Wilda Knucklesa (głosu w oryginalnej wersji użycza zdobywca Oscara® Alan Arkin) — Gru, chce zostać ich członkiem. Jest w końcu najbardziej oddanym fanem grupy. Vicious 6 nie jest pod wrażeniem drobnego, niedoszłego złoczyńcy, ale Gru okazuje się od nich sprytniejszy. Oszukuje grupę złoczyńców stając się ich śmiertelnym wrogiem. Gru decyduje się na ucieczkę. Minionki muszą go uratować. W tym próbują opanować trudną sztukę walki Kung – Fu. Gru w tym czasie odkrywa, że ​​nawet najgorsi z najgorszych potrzebują czasami drobnej pomocy przyjaciół.