Koncert No Logo & Maria Sadowska ONLINE | AlterStacja

  • Home
  • Wydarzenia
  • Koncert No Logo & Maria Sadowska ONLINE | AlterStacja
Zapraszamy na koncert No Logo & Maria Sadowska, który odbędzie się 18 kwietnia o godzinie 18. Koncert będzie transmitowany na żywo z sali koncertowej na Facebooku Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themersonów. Koncertu będzie można posłuchać również na żywo na antenie Radio Płock FM. No Logo & Maria Sadowska zagrają w ramach Alterstacji.

Udział w koncercie jest bezpłatny.

No Logo to w skrócie pełnia gorącego słońca, moc nieposkromionej natury i sześciu genialnych facetów, którzy swoją sceniczną energią przyciągną każdego fana dobrej muzyki! Kryją za sobą pełnię Natury i gorącego Słońca, które emanują z duszą chłopaków pochodzących z przygranicznego miasteczka Sejny.
Zespół zabierze Was w przemytniczą podróż przez granice litewsko-polską zakończoną w augustowskim Albatrosie, wykąpie w głębokiej Hańczy i sejneńskiej rzece tajemniczo nazwanej „Marycha”. Na dachu zaś, na który wraz z Nimi przemkniecie się schodami na palcach uświadomicie sobie jak dobrze jest zgasić wszystkie oślepiające światła i wreszcie spoglądnąć w gwiazdy!

Wraz z No Logo na scenie pojawi się niepokorna i bezkompromisowa Maria Sadowska. Podąża własną drogą, stroni od sensacji i rozgłosu. Na swoim koncie ma przeboje, które zna cała Polska. Obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad 25 lat. Wszechstronność pozwala jej łączyć tak różne gatunki, jak jazz, funk, muzyka elektroniczna czy pop. Jest uznaną wokalistką, reżyserką, kompozytorką i autorką tekstów.
Tym razem Maria pojawiła się z albumem, który z jednej strony jest syntezą wieloletnich odważnych muzycznych wariacji i sukcesów w obrębie gatunków, wokół których od lat oscyluje, a z drugiej dojrzałym powrotem do jazzowej szkoły. Album w szybkim tempie uzyskał status Złotej Płyty, a Maria zagrała dwu sezonową wielokrotnie wyprzedaną trasę koncertową.