Pokaz slajdów Norwegia Północna - kraina słońca

  • Home
  • Wydarzenia
  • Pokaz slajdów Norwegia Północna - kraina słońca
Czas udać się w kolejną podróż. Choć wirtualną, nie zabraknie pięknych widoków i ciekawych opowieści. Tym razem zabierzemy Was do Norwegii Północnej - krainy słońca. Na naszą wyprawę wyruszamy 21 stycznia o godz. 18. Nasz gość - Konrad Konieczny, będzie naszym przewodnikiem, na żywo, przez wszystkie pory roku oprowadzi nas po najdalszych zakątkach Północnej Norwegii.

LINK DO WYDARZENIA

Wydarzenie zorganizowane w ramach Festiwalu Zorzy Polarnej we współpracy ze Stowarzyszeniem TRAKT.
Odwiedzimy graniczące z Rosją Kirkenes, gdzie wiatr dziejowych zmian jeszcze nie w pełni dotarł, weźmiemy udział w najdłuższym na świecie biegu psich zaprzęgów, odwiedzimy Saamów, dowiemy się dlaczego Norwegowie na jednej z wysp kultywują zwyczaj popołudniowej sjesty i naturalnie zobaczymy miejsca, które podczas podróży na Północ trzeba odwiedzić. A wszystko to w świetle białych nocy i zorzy polarnej.

Spotkanie odbędzie się na platformie clickmeeting, dzięki której będziecie mogli brać czynny udział w wydarzeniu, zadawać pytania, a nawet opowiadać swoje podróżnicze historie.
Już wkrótce podamy link, po którego kliknięciu wystarczy wpisać swoje imię oraz adres mailowy i rozkoszować się pięknymi widokami oraz chłonąć wiedzę z prelekcji w wirtualnym pokoju. Jeżeli już dziś wiecie, że chcecie uczestniczyć w tym wydarzeniu, prześlijcie nam maila na adres promocja@pokis.pl wpisując w temacie wiadomości: "Norwegia Północna - kraina słońca". Odpowiedni link trafi bezpośrednio na Wasze skrzynki pocztowe.