SklepOptyczny.eu Płock

ul. Czwartaków 16 lok. 8, 09-410 Płock (Pasaż Paderewskiego)
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

SklepOptyczny.eu Płock


  • Akceptuje zwierzęta
  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Jesteśmy miejscem w którym każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Wychodzimy naprzeciw nawet najbardziej wymagających okularników. Jesteśmy zawsze tam, gdzie nas potrzebujecie.

Nasz salon jest dostępny 24/7 w sklepie internetowym, 7 dni w tygodniu na umówionym spotkaniu w Państwa domu lub naszej siedzibie. W każdym z tych miejsc chcemy spełniać naszą pasję jaką jest Państwa dobre widzenie i idealnie dopasowane okulary.

Zapraszamy do Płocka, ul. Czwartaków 16/8 Idealne okulary? Czym właściwie są idealne okulary i co za sobą niesie to sformułowanie? Każdy okularnik wie, jak ważna jest wygoda użytkowania okularów. W końcu nosimy je przez cały dzień. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni kształt i rozmiar okularów. Mało osób wie, jak ważny może być kształt oprawy w zależności od naszej mocy optycznej zapisanej na recepcie od specjalisty. Po wybraniu idealnej oprawy, uwzględniającej wszystkie nasze życzenia i możliwości czas pójść do następnego etapu, gdzie kluczową rolę odgrywają szkła które w nie włożymy.

Podczas indywidualnego wywiadu dobierzemy soczewki okularowe najbardziej spersonalizowane pod Twoją korekcję, Twój styl życia i zadania jakie mają spełniać.

Współpracujemy z najlepszą (naszym zdaniem) firmą produkującą soczewki okularowe – Zeiss. Niemiecka jakość odczuwalna od pierwszego założenia okularów ;) Daj nam się zaopiekować Twoim wzrokiem , a zobaczysz różnicę.

Sprawdź Nasze konkurencyjne ceny!

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Podjazd z chodnika. Wejście bez progów.

Regulamin i warunki

Sprzedaż wyrobów medycznych na zamówienie nie podlega zwrotom. Regulamin oraz aktualne warunki sprzedaży dostępne w salonie.