Image

SPR WISŁA PŁOCK ZABIERZE WAS DO MANNHEIM

Zespół Orlen Wisły Płock w dniach 22-23 maja zagra w finałowym turnieju EHF Ligi Europejskiej w niemieckim Mannheim. Płocki zespół jest jedyną drużyną spoza Niemiec, która będzie walczyć o mistrzostwo Ligi Europejskiej. W tak ważnym momencie dla ORLEN Wisły Płock nie może zabraknąć naszych kibiców.

-Chcemy żeby drużyna czuła Wasze wsparcie, nie tylko przed telewizorami ale również z trybun SAP Areny Mannheim. Tylko 100 kibiców naszej drużyny ma możliwość symbolicznie podkreślić swoją obecność na meczach w ramach FINAL Four EHF Ligi Europejskiej – powiedział Robert Czwartek, prezes SPR Wisły Płock

W czasie kiedy obostrzenia sanitarne uniemożliwiają realny doping, dotychczasowe mocne, choć symboliczne wsparcie kibiców jest dla zespołu bardzo ważne.

-Kibice pomagali nam w drodze do tego historycznego momentu, w którym jesteśmy. Byli z nami kibicując przed telewizorami. Okazali nam prawdziwe wsparcie pod Orlen Areną, kiedy graliśmy mecze z GOG czy ze Sportingiem. Czuliśmy, że zawsze byli z nami – powiedział Adam Wiśniewski, dyrektor sportowy SPR Wisły Płock

Kibice mogą zapełnić SAP Arenę w dość nietypowy sposób! 100 fanów ma możliwość być na trybunach – symbolicznie. Postaci kibiców pojadą z płockim zespołem do Niemiec i znajdą się na trybunach podczas meczów. Dodatkowo 100 uczestników akcji zyska unikatowy szalik dedykowany FINAL Four.

-Mamy dla kibiców jeszcze niespodziankę, która może okazać się miłym zaskoczeniem tuż przed meczami FINAL Four – dodaje Robert Czwartek

Droga do Mannheim – krok po kroku

Krok pierwszy –
na stronie sklep.sprwislaplock.pl kupujecie szalik „Naprzód Nafciarze” i wpisujecie w komentarzu do zamówienia nazwisko swojego ulubionego zawodnika.

Krok drugi – robicie sobie zdjęcie twarzy (głowy) na jasnym tle. Przysyłajcie zdjęcia jak najszybciej! Na Wasze zdjęcia czekamy do czwartku 13 maja do godziny 15. Uwaga to ważne! Zdjęcie musi być jak np. do dowodu czy paszportu. Dopilnujcie żeby tło było jasne (np. ściana), by w tle nie było zbędnych elementów, żeby nie było pod światło (nie róbcie zdjęć na tle okna), zdjęcie musi mieć minimum 2000 pixeli

Krok trzeci – przysyłacie zdjęcie swojej twarzy do Klubu e-mailem na adres: sekretariat@sprwislaplock.pl

Krok czwarty – otrzymujecie limitowany szalik Orlen Wisły Płock przygotowany specjalnie na FINAL Four. Takich szalików będzie tylko 100 i trafią do uczestników akcji „Zabierzemy Was do Mannheim”. Z takim szalikiem z dumą możecie być w przyszłości na każdym meczu.

Krok piąty – otrzymujecie Prezent Niespodziankę. Nie zdradzimy Wam teraz co to będzie, ale wierzymy, że sprawi Wam to wiele satysfakcji i będzie pamiątką z finałowego turnieju w Mannheim.

Krok szósty – 22-23 maja podczas meczów FINAL Four wypatrujecie na trybunach siebie i innych kibiców. I oczywiście głośno dopingujecie Nafciarzy! Razem damy radę!

Akcja przysyłania zdjęć do SPR Wisła Płock trwa od poniedziałku 10 maja do czwartku 13 maja do godziny 12.00.  

Źródło: nowy.plock.eu