Image

Zaproszenie na Piknik Rodzinny Komunikacji Miejskiej - Płock

Co to jest CO2 i czym różni się od wodoru, a w czym jest do niego podobny? Jak samodzielnie zrobić chemicznego kameleona? Czy każda woda przewodzi prąd? Między innymi na takie pytania podczas warsztatów naukowych najmłodsi uczestnicy w sobotę w Komunikacji Miejskiej – Płock znajdą odpowiedzi.  Zapraszamy na piknik rodzinny i Finał Konkursu Kierowca Roku 2022, które odbędą się 9 września 2023 r. na terenie zajezdni KM – Płock (ul. Przemysłowa 17) w godz. 10.00 – 15.00.
Jak co roku przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji m.in.: ogromną strefę dla dzieci z kilkudziesięcioma atrakcjami. A w niej: tor przeszkód, trampoliny, pluszowi goście, nauka jazdy na rolkach, zajęcia Akademii Młodego Pasażera, strefa z grami retro, wata cukrowa, kolorowe malowanie twarzy. Dodatkowo Wasze dzieci w kilka minut będą mogły zmienić się w groźnego tygrysa, czy słodkiego misia. Zabawy, tańce, konkursy integracyjne, strefa kreatywna – to tylko mała zapowiedź tego co czekać będzie na Was w sobotę.Wszystkich zapraszamy również na prawdziwy polski poczęstunek– grochówka oraz pajda chleba ze smalcem i ogórkiem! Osoby spragnione będą miały okazję napić się słodkiej lemoniady lub pysznej Płocczanki prosto z kranu, z saturatora.To jednak nie koniec naszych atrakcji. Tego dnia będzie miała miejsce ekscytująca rywalizacja o tytuł Kierowcy Roku 2022. Dziesięciu najlepszych kierowców stanie przed Wami, mierząc się ze sobą w siedmiu emocjonujących konkurencjach. Oto oni:
Piotr Górczyński
Krzysztof Lewandowski
Tomasz Rakowski
Cezary Kowalczyk
Sławomir Jakubowski
Robert Bedra
Aneta Kaźmierczak
Marek Łukasiak
Włodzimierz Dylewski
Włodzimierz Gawski

Sprawdzimy ich wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz z wiedzy o KM – Płock. Dowiemy się jak poradziliby sobie w ekstremalnych przypadkach takich jak pożar autobusu, czy konieczność udzielenia pierwszej pomocy pasażerowi. Dodatkowo zaprezentują nam także swoje umiejętności z zakresu precyzyjnego manewrowania pojazdem. Przygotowaliśmy widowisko, które na pewno Was nie zawiedzie, dlatego nie możecie tego przegapić!
Aby ułatwić płocczanom dojazd na Piknik, Komunikacja Miejska – Płock tego dnia uruchomi specjalną piknikową, bezpłatną linię, rozkłady znajdują się m.in. na przystankach.