Image

Konkurs "Tchnij Emocje w Nuty!"

         Nie masz jeszcze biletów na Międzynarodowy Festiwal „Płockie Dni Muzyki Chóralnej” oraz 46. Zakończenie Sezonu Artystycznego Płockiej Orkiestry Symfonicznej? Opisz emocje jakie towarzyszą ci podczas słuchania utworu „Pieśń o domu” w wykonaniu Pueri et Puellae Cantores Plocenses i weź udział w konkursie o trzy darmowe wejściówki na to niezapomniane wydarzenie! Szczęśliwe wspomnienia, melancholijne refleksje a może błogie ukojnie? Na Wasze odpowiedzi czekamy w sekcji komentarzy na Facebooku pod postem dotyczącym konkursu https://www.facebook.com/kmplock do dnia 15.06.2023 do godziny 15.00.
        Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki do uczestnictwa w tym niezwykłym wydarzeniu, które połączy magię chóralnych dźwięków z wielką orkiestrą symfoniczną. Międzynarodowy Festiwal "Płockie Dni Muzyki Chóralnej" oraz 46. Zakończenie Sezonu Artystycznego Płockiej Orkiestry Symfonicznej to dwie wyjątkowe imprezy, które odbędą się w dniu 16 czerwca 2023 roku o godzinie 19:00 w majestatycznej Bazylice Katedralnej w Płocku.
        Wydarzenie to jest wyjątkową okazją, aby doświadczyć piękna muzyki chóralnej w niepowtarzalnym otoczeniu średniowiecznej bazyliki. Podczas festiwalu usłyszymy rozmaite style i epoki muzyczne, które poruszą zarówno serca melomanów, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z muzyką chóralną.
    
      16 czerwca 2023, godzina 19:00, Bazylika Katedralna w Płocku