• Home
  • Lista aktualności
  • Podwójna Zabawa na Dzień Dziecka – Zaoszczędź 200 zł w Sensorycznej Sali Zabaw!
Image

Podwójna Zabawa na Dzień Dziecka – Zaoszczędź 200 zł w Sensorycznej Sali Zabaw!

W dniach od 27 maja do 1 czerwca każdy, kto odwiedzi Sensoryczną Salę Zabaw i zakupi karnet na 5 wejść dla swojego dziecka, ma szansę otrzymać drugi karnet zupełnie za darmo! Wystarczy być posiadaczem PłocKArty oraz odwiedzić nasze stoisko podczas Jarmarku Tumskiego i okazać zakupiony karnet, aby skorzystać z tej niezwykłej oferty.

Jak to działa?
1. Kup karnet na 5 wejść w cenie 150 zł do Sensorycznej Sali Zabaw – standardowa cena za 5 wejść to 175 zł, ale przy zakupie karnetu otrzymujesz jedno wejście gratis!
2. Odwiedź stoisko PłocKArty na Jarmarku Tumskim i złóż wniosek – szukaj nas w okolicach ratusza!
3. Okaż zakupiony karnet – i otrzymaj drugi karnet zupełnie za darmo!

Co zyskuję posiadając PłocKArtę?
Posiadacze PłocKArty mogą zgarnąć aż 10 wejść w cenie jednego karnetu, co oznacza, że oszczędzasz 200 zł! To wyjątkowa okazja, by zapewnić swojemu dziecku podwójną dawkę zabawy i radości w Sensorycznej Sali Zabaw.

Jak zdobyć PłocKArtę?
Jeśli jeszcze nie jesteś użytkownikiem PłocKArty, możesz zarejestrować się już teraz na stronie www.plockarta.eu lub za pomocą aplikacji Plockarta. Dla tych, którzy zapomną, istnieje możliwość złożenia wniosku o PłocKArtę bezpośrednio przy naszym stoisku podczas Jarmarku Tumskiego.Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z wyjątkowej promocji, która uczyni Dzień Dziecka jeszcze bardziej niezapomnianym.

Sensoryczna Sala Zabaw i PłocKArta czekają na Was!

Sensoryczna Sala Zabaw
Orlen Arena K4
Plac Celebry Papieskiej 1, Płock
pon. – pt. od 10:00 – 19:00
sob. – nd. od 9:00 – 20:00