Image

PłocKArta zaprasza na Mini Mistrzostwa Europy Płock 2024!

Jeśli marzysz o futbolowych emocjach, ale nie udało Ci się zdobyć biletu na EURO 2024 w Niemczech, nie martw się! Mamy dla Ciebie niepowtarzalną okazję, która wypełni Twój dzień sportową pasją i niezapomnianymi przeżyciami. Serdecznie zapraszamy na Mini Mistrzostwa Europy Płock 2024 - wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w naszym mieście!

Już 25 maja 2024 roku, od godziny 9:00 do 16:20, na obiektach klubu Stoczniowiec Płock przy ulicy Kolejowej 3, rozegra się niezwykłe widowisko sportowe. To wydarzenie, pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki, zyskało także wsparcie Ambasady Republiki Federalnej Niemiec - gospodarza EURO 2024.

W Mini Mistrzostwach Europy Płock 2024, 24 drużyny reprezentujące różne państwa, tak jak w prawdziwym turnieju, staną do rywalizacji w systemie gry 4+1. Każdy uczestnik będzie mógł wspierać swoją ekipę lub ulubionych zawodników, tworząc niepowtarzalną atmosferę wielkiego europejskiego turnieju piłkarskiego.

Nie zabraknie także atrakcji towarzyszących dla kibiców i całych rodzin. Oprócz emocji podczas meczów, czekać będą dmuchańce, bramka celnościowa, mini piłkarzyki, pyszny popcorn i wata cukrowa. Dla bardziej aktywnych przewidziane są gry i zabawy, malowanie twarzy, baloniki, trampolina oraz niezwykły Miś Gangusek. Rodziców zachęcamy do odwiedzenia Mobilnego Biura Obsługi PłocKArty! Podczas gdy Wasze pociechy będą korzystały ze wszystkich atrakcji wydarzenia, nie zapomnijcie zadbać o siebie i o wasze zniżki!

Do zobaczenia w sobotę na Mini Mistrzostwach Europy Płock 2024! Niech to piłkarskie wydarzenie stanie się dla Ciebie i Twojej rodziny niezapomnianym przeżyciem, pełnym emocji i radości! Zapraszamy serdecznie!