Wykład Sebastiana Bielaka w ramach Klubu Podróże im. Tony'ego Halika

  • Home
  • Wydarzenia
  • Wykład Sebastiana Bielaka w ramach Klubu Podróże im. Tony'ego Halika
Już 27 maja wybierzemy się na wirtualną podróż po greckiej wyspie Thassos, aby podziwiać tamtejszą florę i faunę, piaszczyste plaże, nadmorskie miasteczka i porty, górskie wioski przypominające żywe skanseny, tradycyjne potrawy kuchni greckiej, styl życia i kulturę Tasyjczyków, lokalną architekturę, atrakcje turystyczne oraz infrastrukturę ułatwiającą turystom zwiedzanie wyspy.
 
Thassos położona jest w północnej części basenu Morza Egejskiego, a mając prawie 380 km 2 powierzchni plasuje się jako jedna z największych wysp tego regionu. Jest
mało znana wśród turystów odwiedzających Grecję, którzy najczęściej wybierają Kretę, Rodos czy
Zakynthos. Dzięki temu ruch turystyczny na wyspie jest niewielki, a na plażach i w nadmorskich
kurortach nie widać dzikich tłumów nawet w środku sezonu. Największym atutem Thassos jest
krystalicznie czyste morze oraz piaszczyste, malownicze plaże. Tutaj każdy turysta znajdzie coś
odpowiedniego dla siebie.
 
W naszym wirtualnym pokoju na platformie clickmeeting.com przewodnikiem będzie Sebastian  Bielak – doktor nauk technicznych, fotograf, wykładowca, autor książek, wystaw fotograficznych oraz ponad setki artykułów i reportaży o tematyce przyrodniczej lub podróżniczej. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Politechniki Krakowskiej. Z wykształcenia inżynier, ale z zamiłowania przyrodnik i podróżnik zafascynowany dziką przyrodą Alaski.
 
 
Wkrótce podamy link po którego kliknięciu będziecie mogli zarejestrować się na nasze spotkanie. Jeżeli już dziś wiecie, że chcecie poznać tę malowniczą okolicę wyślijcie maila na adres promocja@pokis.pl, a dostarczymy link do spotkania wprost na Waszą skrzynkę. 
 
 
Wydarzenie zorganizowane jest w ramach Klubu Podróżnika im. Tony’ego Halika.