ORLEN Wisła Płock - FC Porto

7 marca o godzinie 20:45 Nafciarze rozegrają domowy pojedynek, w którym Nafciarze zawalczą z portugalskim FC Porto. Nie wahaj się nawet przez moment, zakup wejściówki i stań ramię w ramię z ORLEN Wisłą Płock w boju o awans do kolejnej fazy rozgrywek!

W drugim tygodniu marca, a dokładniej w czwartek – 7 marca Nafciarze rozegrają ostatni mecz fazy grupowej elitarnych rozgrywek EHF Champions League. Płocczanie jako gospodarz rywalizować będą z portugalskim FC Porto, z którym przegrali zaledwie jednym trafieniem na wyjeździe na początku sezonu. Pierwszy gwizdek w spotkaniu 14. kolejki wybrzmi o godzinie 20:45. Zdecydowanie będzie to kluczowy pojedynek w kontekście awansu Niebiesko-biało-niebieskich do dalszej fazy Ligi Mistrzów. Żeby ułatwić ORLEN Wiśle Płock zadanie, musicie wypełnić płocką halę aż po brzegi i wspierać Wiślaków przez okrągłe 60 minut zdzierając gardła! Niech ORLEN Arena odleci tego dnia! Udowodnijmy wszystkim, że w Płocku podopieczni trenera Xaviego Sabate zawsze stają do walki z rywalem w ósemkę!
Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?
Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie Eventim.pl, a także stacjonarnie – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49),  na Niebieskiej Wyspie w Galerii Mazovia (Wyszogrodzka 127), w siedzibie klubu (przy Placu Celebry Papieskiej 1) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się –TUTAJ.
Widzimy się 7 marca o godzinie 20:45 w ORLEN Arenie, gdzie wspólnie połączymy siły w walce o awans do kolejnej rundy w Lidze Mistrzów!