MindMatch

usługa online
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

MindMatch


Nawiguj z Google


Opis

MindMatch.pl to innowacyjna polska platforma internetowa, która służy do połączenia osób poszukujących pomocy psychologicznej z odpowiednimi specjalistami w tej dziedzinie, takimi jak psychologowie, psychiatrzy, psychoterapeuci, logopedzi, hipnoterapeuci czy seksuolodzy. Użytkownik może wygodnie umówić się na sesję terapeutyczną bez wychodzenia z domu, co jest szczególnie ważne w obliczu rosnącego zainteresowania zdrowiem psychicznym. To, co wyróżnia MindMatch.pl na tle innych podobnych platform, to wykorzystanie polskiej sztucznej inteligencji w procesie dopasowywania terapeuty do pacjenta. Po wejściu na stronę, użytkownik prowadzi rozmowę z chatbotem, który pełni rolę wirtualnego psychiatry. Ta zaawansowana AI jest w stanie ocenić szanse wystąpienia konkretnych zaburzeń psychicznych na podstawie informacji udzielonych przez użytkownika, a następnie dopasować specjalistów, którzy są ekspertami w danym zakresie. MindMatch.pl jest szczególnie pomocne dla osób, które borykają się z problemami takimi jak ADHD, depresja, nerwica czy innymi chorobami psychicznymi. Przy użyciu tej platformy, można szybko i efektywnie znaleźć odpowiednie wsparcie, niezależnie od specyfiki problemu. Zamiast trudnego i czasochłonnego procesu poszukiwania odpowiedniego specjalisty, użytkownik może skupić się na tym, co najważniejsze - swoim zdrowiu psychicznym. Dzięki sztucznej inteligencji, MindMatch.pl nie tylko usprawnia proces znalezienia terapeuty, ale również zwiększa świadomość na temat zdrowia psychicznego, zachęcając użytkowników do zrozumienia swojego stanu psychicznego i poszukiwania pomocy. To narzędzie stanowi znakomity przykład, jak technologia może przyczynić się do poprawy dostępu do opieki zdrowotnej i jakości życia.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Dostęp do większej czcionki na ekranie platformy oraz alternatywne opisy obrazów na platformie. 

Regulamin i warunki

1. Oferta jest udzielana osobom posiadającym Płocką Kartę Mieszkańca.
2. Zniżka obowiązuje tylko przy zakupie pierwszej wizyty u jednego specjalisty, ale można ją otrzymać na pierwszą wizytę u każdego specjalisty na MindMatch.pl, czyli tyle razy ile jest specjalistów na MindMatch.
3. Zniżkę można otrzymać tylko jeśli przed skontaktowaniem się z wybranym specjalistą, napisze się maila na adres kontakt@mindmatch z prośbą o przyznanie zniżki oraz podania numeru karty mieszkańca w celu weryfikacji.