Bricomarche Płock

Płock, ul. Przemysłowa 1, 09-400 Płock
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Bricomarche Płock


  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Bricomarché to przyjazna klientom sieć marketów z wyposażeniem do domu i ogrodu. Naszą misją jest dostarczanie niezawodnych rozwiązań i wysokiej jakości materiałów w najlepszych cenach wszędzie, gdzie tego potrzebujesz. Market budowlany Bricomarché znajdziesz głównie w mniejszych miejscowościach, ale również w dużych miastach, co pozwala nam dotrzeć do klientów z całej Polski, a dzięki sklepowi internetowemu Bricomarche.pl jest to jeszcze łatwiejsze. Otrzymujesz dostęp do tysięcy produktów bez wychodzenia z domu - po prostu wybierz swój sklep i przeglądaj bogaty asortyment produktów dostępnych od ręki w Twojej lokalizacji! W ofercie Bricomarché znajdziesz skuteczne rozwiązania do wykorzystania na każdym etapie organizowania swoich wymarzonych czterech kątów - od sprawdzonych materiałów do budowania i remontu, przez stylowe meble i dodatki do aranżacji wnętrz, na architekturze ogrodowej kończąc. W sekcji Stolarka czekają na Ciebie nie tylko solidne drzwi zewnętrzne i modne drzwi wewnętrzne, ale także praktyczne okna czy panele podłogowe. Szukasz alternatyw? Znajdziesz je w kategorii Podłoga i płytki, gdzie umieściliśmy najlepsze gatunkowo gresy i dywany, które zbudują solidny fundament pod aranżację w każdym stylu! Siłą naszych sklepów jest bogaty asortyment sezonowy, zawsze przygotowany na zmieniające się w trakcie roku potrzeby. Meble ogrodowe na lato, artykuły do upraw na wiosnę, znicze na jesień czy wysokiej jakości materiały opałowe na zimę to tylko niektóre z naszych propozycji, które przygotowujemy odpowiadając na oczekiwania naszych klientów.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Brak barier architektonicznych.

Regulamin i warunki


Regulamin sprzedaży w ramach programu Płocka Karta Mieszkańca  
   1.  Organizatorem akcji wydawania bonów jest Afrim Sp. z o. o. z siedzibą z Płocku 09-400 przy ul. Przemysłowej 1, KRS 0000541638, NIP 781-190-58-62      
2. Uprawnione do skorzystania z akcji wydawania bonów są osoby, które posiadają aktywny pakiet mieszkańca w Programie Płocka Karta Mieszkańca.    
3.  Przedmiotem akcji wydawania bonów jest możliwość otrzymania bonu o wartości 10 zł pod warunkiem dokonania zakupu o wartości co najmniej 100 zł brutto w ramach jednej transakcji. Uczestnik może otrzymać maksymalnie 10 bonów, przy czym każdy bon przysługuje za wielokrotność 100 zł brutto dla transakcji na jednym paragonie. Wartość paragonu: 100 zł - otrzyma 1 bon; o wartości 200 zł - 2 bony; o wartości 300 zł - 3 bony; o wartości 400 zł - 4 bony; itd.      
4. Do otrzymania bonu uprawnia Uczestnika dokonanie płatności wyłącznie gotówką, kartą płatniczą lub kartą podarunkową Bricomarche.      
5. Uczestnik może zrealizować jeden bon o nominale 10 zł do rachunku o minimalnej wartości 50 zł; dwa bony o nominale 10 zł - do rachunku o minimalnej wartości 100 zł; trzy bony o nominale 10 zł - do rachunku o minimalnej wartości 150 zł; itd.        
6. Termin ważności bonu: zgodnie z terminem określonym na otrzymanym bonie.      
7. Towary, do których Uczestnik otrzymał bon(y), nie podlegają zwrotowi z wyjątkiem zgłoszenia reklamacji towaru zgodnie z obowiązującymi przepisami Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny (tekst jedn. Dz. U. z 2016 r., poz. 380 ze zm.) dotyczącymi rękojmi.      
8. Paragon, do którego Uczestnik otrzymał bon(y), zostanie odpowiednio oznaczony przez pracownika sklepu.      9. Zniżka w PłocKArcie nie łączy się z innymi promocjami, w tym kartą Moje Brico.  
10. Wszelkie skargi należy wysłać w formie pisemnej na adres Organizatora w terminie 14 dni od rozpoczęcia Promocji. Skarga powinna zawierać: imię, nazwisko, adres do korespondencji oraz opis okoliczności stanowiących podstawę skargi. Organizator rozpatrzy skargę w terminie 14 dni od dnia jej otrzymania. Uczestnik zostanie powiadomiony o wyniku rozpatrzenia skargi listem poleconym wysłanym na adres wskazany w korespondencji Uczestnika. 
11. Dane osobowe Uczestników, którzy złożyli skargę są przetwarzane w celu jej rozpatrzenia. Administratorem danych osobowych Uczestników jest Afrim Sp. Z o.o. z siedzibą Płock 09-400 ul. Przemysłowa 1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) – pkt. c) oraz art. 6 ust. 1 pkt f) RODO oraz przepisów powszechnie obowiązujących. Podanie danych osobowych przez Uczestnika jest dobrowolne, lecz niezbędne do uzyskania uprawnień wynikających z udziału w Programie (zgłoszenia reklamacji).    
12. Regulamin dostępny jest w Punkcie Obsługi Klienta