Centrum Widzenia

ul. Tysiąclecia 2a, 09-402 Płock
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Centrum Widzenia


  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Centrum Widzenia to nowoczesny sklep optyczny, oferujący dostęp do wysokiej jakości produktów i specjalistycznych badań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług, zaspokajających potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Salon oferuje różnorodnej gamy modne okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Oprawy od najlepszych projektantów takich jak Eva Minge czy Bergman. Dokładając do oprawy soczewki najwyższej jakości Zeiss, wspólnie stworzymy najlepszej jakości widzenie dla Państwa.

Oferta salonu obejmuje także szeroki wybór soczewek kontaktowych i profesjonalnych akcesoriów pielęgnacyjnych. Współpracujemy z firmą Cooper-Vision , producentem najwyższej jakości soczewek kontaktowych.

Kluczowym elementem oferty naszego Centrum Widzenia jest także usługa kompleksowego badania wzroku i konsultacji, przeprowadzanych w zakresie refrakcji, kontaktologii oraz ortoptystyki.

Regulamin i warunki

5% zniżki na okulary korekcyjne obowiązuje od cen regularnych, nie łączy się z innymi promocjami obowiązującymi na dany moment w salonie.