Jump Planet Płock

rondo Otolińska 25, 09-407 Płock
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Jump Planet Płock


  • Akceptuje zwierzęta
  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

JUMP PLANET to nowoczesny i wizjonerski Park Trampolin, w którym każdy odnajdzie interesujące go atrakcje. Gwarantujemy ciekawe i prozdrowotne możliwości spędzenia czasu wolnego, zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Nasi Goście mogą korzystać z ponad 630 m² powierzchni trampolin i wyposażenia, którym mogą poszczycić najbardziej innowacyjne Parki w Europie. Posiadamy: ponad 28 trampolin rekreacyjnych i sportowych, tradycyjnych oraz skośnych, dzięki którym zapomnisz o ziemskim przyciąganiu ścieżkę gimnastyczną, przeznaczoną do wykonywania tricków, ćwiczeń i najróżniejszych akrobacji strefę koszykówki przeznaczoną do ćwiczenia “wsadów” oraz wyskakane boisko z profesjonalnym parkietem wzbogaconym o trampoliny, pozwalające bez obaw wykonywać skoki, których nie powstydziłby się zawodnik NBA ogromny basen z miękkimi gąbkami, w którym szaleć mogą dzieci i dorośli ściankę wspinaczkową, dzięki którym poczujesz, że zdobywasz szczyty strefę relaksu, gdzie można odpocząć po szaleństwie skakania, uzupełnić płyny lub po prostu obserwować zabawę innych, racząc się przepyszną kawą, herbatą, napojami i bezpłatnie korzystać z Internetu salkę urodzinową, która wprawią w zachwyt każdego jubilata i jego gości.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Osobna wydzielona toaleta dla osób niepełnosprawnych, zachowane odległości dla osób na wózkach, brak schodów do budynku - łatwy podjazd.

Regulamin i warunki

Do skorzystania ze zniżki na bilety indywidualne uprawiona jest każda osoba posiadająca ważną Płocką Kartę Mieszkańca.