AirJump

rondo Otolińska 25, 09-407 Płock
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

AirJump


  • Akceptuje zwierzęta
  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Park Trampolin AIR JUMP w Płocku to miejsce, gdzie zabawa i aktywność fizyczna splatają się, tworząc wyjątkowe doświadczenia. Nasz park trampolin to idealne miejsce dla osób poszukujących dynamicznej i ekscytującej formy aktywności, łączącej w sobie elementy sportu i rekreacji. Każdy skok to nie tylko doskonały sposób na poprawę kondycji fizycznej, ale także szansa na niesamowitą zabawę i wyzwalanie pozytywnej energii. Nasze nowoczesne trampoliny i przestronne sale zapewniają bezpieczne środowisko do zabawy i ćwiczeń dla osób w każdym wieku.
Nasi Goście mogą korzystać z ponad 630 m² powierzchni trampolin i wyposażenia. Posiadamy: ponad 28 trampolin rekreacyjnych i sportowych, tradycyjnych oraz skośnych, ścieżkę gimnastyczną, przeznaczoną do wykonywania tricków, ćwiczeń i najróżniejszych akrobacji, strefę koszykówki przeznaczoną do ćwiczenia “wsadów” pozwalające bez obaw wykonywać skoki, których nie powstydziłby się zawodnik NBA, ogromny basen z miękkimi gąbkami, w którym szaleć mogą dzieci i dorośli ściankę wspinaczkową, dzięki którym poczujesz, że zdobywasz szczyty strefę relaksu, gdzie można odpocząć po szaleństwie skakania, uzupełnić płyny lub po prostu obserwować zabawę innych, racząc się przepyszną kawą, herbatą, napojami i bezpłatnie korzystać z Internetu salkę urodzinową, która wprawią w zachwyt każdego jubilata i jego gości.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Osobna wydzielona toaleta dla osób niepełnosprawnych, zachowane odległości dla osób na wózkach, brak schodów do budynku - łatwy podjazd.

Regulamin i warunki

Do skorzystania ze zniżki na bilety indywidualne uprawiona jest każda osoba posiadająca ważną Płocką Kartę Mieszkańca.