Droga Do Zdrowia- Poradnia Odchudzania i Odżywiania

ul. Dworcowa 25A, 09-400 Płock
  • Home
  • Oferty
  • Droga Do Zdrowia- Poradnia Odchudzania i Odżywiania
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Droga Do Zdrowia- Poradnia Odchudzania i Odżywiania


  • Akceptuje zwierzęta
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Dla wszystkich osób posiadających Płockartę dietetyk Wiktoria Kucińska z Poradni Droga do Zdrowia oferuje możliwość skorzystania z ze stałej zniżki 30% na konsultację diagnostyczną- cena po rabacie to 90 zł. 
Konsultacja to godzinne spotkanie polegające na rozmowie i analiza klienta na temat jego żywienia, stanu zdrowia i wyników badań. 

Podczas takiego spotkania specjalista jest w stanie ułożyć indywidualny program żywieniowo- suplementacyjny. Za to raz w miesiącu przez tydzień każdy z aplikacją jest w stanie skorzystać z darmowego badania analizy składu ciała, pozwalające na poznanie struktury swojego ciała od środka. Dowiedzieć się można jakie jest nawodnienie lub ilość tkanki tłuszczowej i mięśniowej oraz wielu innych miarodajnych parametrów. 

Regulamin i warunki

Wcześniejsze umówienie wizyty. W przypadku braku możliwości pojawienia się- należy powiadomić panią Wiktorię Kucińską (600-702-885) co najmniej 48 godzin przed wizytą. W przeciwnym przypadku prócz opłaty za wizytę naliczana jest opłata 100% według cennika (130 zł konsultacja diagnostyczna, 50 zł badanie analizy składu ciała).