Śpiew łączy pokolenia - koncert chórów Vox Maiorum Vox Singers

  • Home
  • Wydarzenia
  • Śpiew łączy pokolenia - koncert chórów Vox Maiorum Vox Singers

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów zaprasza serdecznie na koncert „Śpiew łączy pokolenia”. Stowarzyszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku "Vox Maiorum" oraz chór Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki "Vox Singers" wystąpią w sali koncertowej POKiS 2 października o godz. 18. Wstęp na zaproszenia dostępne w Bileterii POKiS.

„Śpiew łączy pokolenia” to koncert, który ma na celu zapobieganie wykluczeniu społecznemu i kulturalnemu seniorów z Płocka, poprzez zorganizowanie dla nich warsztatów śpiewaczych i wspólnych koncertów z chórem Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku "Vox Maiorum" oraz zaproszonym do realizacji chórem Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themersonów "Vox Singers".

W ramach realizacji zadania seniorzy odkrywali swoje pasje, a przy okazji podnieśli umiejętności śpiewacze. Realizacja warsztatów umożliwiła organizatorom dotarcie do osób samotnych, którym zaproponowano warsztaty artystyczne, tak aby mogli na nowo cieszyć się życiem, zaprzyjaźnić się z innymi osobami w podobnym wieku i z młodszego pokolenia oraz kontynuować te znajomości także po zakończeniu projektu.

Ilość miejsc na koncert jest ograniczona. Wejście możliwe po odebraniu bezpłatnych zaproszeń dostępnych w Bileterii POKiS (Jakubowskiego 10) (od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30-15.30).