Radio Taxi Płock

ul. Mikołaja Reja 19/72, 09-400 Płock
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Radio Taxi Płock


  • Akceptuje zwierzęta
  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Taxi Płock MPT – Mercury jest najdłużej działającą korporacją taksówkową w Płocku. Przez 25 lat obecności na rynku zdobyliśmy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszy transport w najlepszej cenie. Jeżeli cenisz sobie niezawodność, bezpieczeństwo oraz pewność, że zamówiona taksówka po Ciebie podjedzie – skorzystaj z naszych usług.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, nasza obsługa udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

Przekonaj się, co możemy Ci zaoferować i dlaczego warto nam zaufać.

 

Świadcząc nasze usługi taksówkarskie dużą uwagę przykładamy do bezpieczeństwa oraz standardów jakościowych. Zdajemy sobie sprawę, że dobra taksówka to taka, która przewiezie Cię z punktu A do punktu B bez uszczerbku na Twoim zdrowiu lub życiu. Równie ważny jest standard czystości oraz kierowcy, którzy zasiadają za kierownicą. To one świadczą o jakości usług.
Potrzebujesz pilnie leków, a nie możesz ruszyć się z domu? A może skończyły się napoje na imprezie, a nie jesteś w stanie kierować autem? Zadzwoń na nasze taksówki Płock i skorzystaj z naszych usług. Dowieziemy dokładnie tego, czego potrzebujesz. Nie ryzykuj samodzielnej jazdy, gdy jesteś chory lub nie jesteś trzeźwy.
Lubicie zwierzęta? Świetnie się składa, bo my także Zapewne potrzebujecie, by pojechać z nimi np.: do weterynarza. Inne taksówki nie chcą przewieźć Was i Waszych pupilów? My nie mamy z tym problemu. Wystarczy tylko zgłosić nam ten fakt podczas zamawiania taksówki - Gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa usług przewozowych. Skorzystaj z Pupil Taxi zawsze, gdy chcesz jechać ze swoim pupilem. Do lekarza, na spacer, za miasto – zawieziemy Was wszędzie! Posiadamy odpowiednio wyposażoną flotę, która znacząco podniesie komfort Wasze wspólnej podróży. Wyróżniamy się pozytywnym nastawieniem, ponieważ najzwyczajniej w świecie kochamy zwierzęta.

Transportem zwierząt zajmujemy się od lat. Pomagamy zwierzakom również w innych akcjach, wspierając działania charytatywne. Gwarantujemy, że o Waszego pupila zadbamy, jak o swojego. Skontaktuj się z nami już dzisiaj! Zapewnij sobie wygodę i poczucie bezpieczeństwa. Korzystając z Pupil Taxi, znajdziecie się w dobrych rękach.

Auto odmówiło posłuszeństwa? Kończysz spotkanie o określonej godzinie i chcesz, by taksówka podjechała dokładnie wtedy kiedy chcesz oraz dokładnie tam, gdzie chcesz? Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Holujemy samochody, odpalamy za pomocą kabli, a także zapewniamy bezpieczny i cykliczny transport Waszych dzieci do szkoły i z powrotem. Wszystko po to, byście byli zadowoleni ze współpracy z nami.


Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Podczas zamawiania taksówki, prosimy o informację, że to kurs dla osoby z niepełnosprawnościami.

Regulamin i warunki

Zasady udzielenia rabatu dostępne u partnera.

Kurs taksówką, rabat 5% - zniżka obowiązuje od poniedziałku do czwartku oraz od soboty do niedzieli.
Kurs taksówką w piątek, rabat 10%
Kurs taksówką dla seniora, rabat 10% - zniżka dla osób z aktywnym Pakietem Seniora. Zniżka obowiązuje we wszystkie dni tygodnia.