Dębowa Restauracja & Kręgielnia

ul. Wyszogrodzka 144, 09-410 Płock
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Dębowa Restauracja & Kręgielnia


  • Akceptuje zwierzęta
  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

W naszej karcie menu znajdą Państwo to, co najlepsze w tradycyjnej polskiej i europejskiej kuchni – wyśmienite mięsa, ryby, domowe pasty, oryginalną neapolitańską pizzę, świeże warzywa i zioła, pyszne desery.
Nasz Szef Kuchni przygotowuje również specjalne potrawy, bazujące na produktach sezonowych.

Wszystkie oferowane przez nas potrawy przygotowujemy ze starannie wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości, a to wszystko w przystępnych cenach dla naszych Gości. Nasza kuchnia jest wykwintna, choć prosta, a jej wyjątkowość bierze się nie tylko z miłości do gotowania, ale także z tradycji spotkań przy stole w gronie rodziny i przyjaciół.

Mamy więc nadzieję, że taką radość związaną zarówno z przeżyciami kulinarnymi, jak i z czasu spędzanego wspólnie, odnajdziecie Państwo – odwiedzając restaurację Dębowa.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Na każdej kondygnacji, w naszym lokalu znajdują się toalety przystosowane dla osób z niepełnosprawnością. Zarówno w Restauracji oraz w Kręgielni osoby z niepełnosprawnością bez problemu mogą usiąść przy stoliku, bez podjeżdżania pod wzniesienia lub podesty. Podjazd dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich do torów do gry w kręgle.

Regulamin i warunki

Zasady udzielenia rabatu dostępne u partnera.