Azardi Producent Sypialni

ul. Nowy Rynek 5, 09-400 Płock
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Azardi Producent Sypialni


  • Akceptuje zwierzęta
  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Zamiłowanie do perfekcji to kluczowe motto firmy Azardi! Jesteśmy producentem materacy oraz nowoczesnych mebli sypialnianych takich jak łóżka tapicerowane, kontynentalne, mebli hotelowych, foteli i puf. Nasza oferta skierowana jest do każdego świadomego klienta, poszukującego mebli wysokiej jakości prosto od polskiego producenta.

Ludzie z pasją - tak można określić zespół, który tworzy naszą firmę i swoim zaangażowaniem dąży do stworzenia idealnego produktu. Możesz skorzystać z naszych propozycji, ale możemy również wykonać łóżko według Twojego własnego projektu! Wybierz model odpowiedni dla siebie i zadbaj by sen służył Twojemu zdrowiu! Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę.

Oferujemy wysoką jakość, atrakcyjne cenyszybką dostawę (czas oczekiwania na nasz produkt to około 10 dni), miłą obsługę oraz profesjonalne doradztwo.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Nasz salon mieści się na parterze budynku sklepu TSS, do którego wiodą szerokie, samoczynnie otwierające się drzwi. Do sklepu i salonu nie ma żadnych progów ani schodów.

Regulamin i warunki

Zasady udzielenia rabatu dostępne u partnera.