Come2speak Szkoła Językowa

ul. Nowy Rynek 3, Płock 09-402
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Come2speak Szkoła Językowa


  • Akceptuje zwierzęta

Nawiguj z Google


Opis

Come2speak to szkoła językowa dla dzieci od 7 roku życia, młodzieży i dorosłych, która mieści się w samym centrum Płocka przy ulicy Nowy Rynek 3. Zdajemy sobie sprawę, że mówienie to najbardziej pożądana umiejętność i jednocześnie sprawiająca najwięcej trudności.
 
Dlatego w naszej ofercie znajdziecie: język angielski dla dzieci od 7 do10 roku życia, gdzie pracujemy z podręcznikami wydawnictwa Oxford, które rozwijają wiedzę o świecie i najważniejsze kompetencje XXI w.takie jak umiejętność krytycznego myślenia, praca w grupach, zadania projektowe czy umiejętne selekcjonowane informacji. Język angielski dla dzieci powyżej 10 roku życia metodą Callana.

Język angielski i niemiecki dla młodzieży (zajęcia przygotowujące do egzaminu 8-klasisty oraz maturalnego) język angielski i hiszpański dla dorosłych metodą Callana (nasi studenci już od pierwszych zajęć zaczynają mówić w języku obcym!) język niemiecki dla dorosłych metodą Direct (podobny do metody Callana), zajęcia indywidualne.

Kto prowadzi zajęcia? Lektorzy polscy oraz Native Speakerzy z profesjonalnym podejściem do uczniów. Większość z nich współpracuje z nami od kilku lat, a niektórzy niemal od samego początku istnienia szkoły.
Warto wiedzieć, że nasza szkoła mieści się w samym centrum Płocka.
Do dyspozycji są 4 przestronne sale na zajęcia grupowe oraz 2 mniejsze na zajęcia indywidualne. Jesteśmy jedyną akredytowaną szkołą Metody Callana w naszym mieście. Nasi kursanci otrzymują certyfikaty po zakończeniu kursu. Każdy kursant ma dostęp do platformy e-learningowej (dot. Metody Callana), każdy z kursantów może również liczyć na dodatkowe, darmowe konsultacje - dyżury lektorskie.

Dysponujemy dużą bazą gier językowych, które chętnie wykorzystujemy na naszych zajęciach. Prowadzimy zajęcia zarówno stacjonarnie jak i online.

Regulamin i warunki

Zasady udzielenia rabatu dostępne u partnera.