Image

Prace serwisowe systemów informatycznych Komunikacji Miejskiej - Płock

W dniach od 2 grudnia od godziny 20.00 do 3 grudnia do godziny 20.00 Komunikacja Miejska - Płock zaplanowała prace serwisowe, które są niezbędne dla zapewnienia jak największej niezawodności systemów informatycznych.

Podczas trwania prac serwisowych nie będzie możliwe:
  • Zakup biletu w biletomatach mobilnych oraz stacjonarnych,
  • Zakup biletu w aplikacjach mobilnych: moBilet, mPay oraz PłocKArta,
  • Doładowanie Karty Komunikacji Miejskiej przez stronę internetową www.kkm.kmplock.eu oraz w biletomatach mobilnych, jak i stacjonarnych,
  • Sprawdzenie odjazdu autobusu na tablicach dynamicznej informacji pasażerskiej na przystankach oraz w aplikacji myBus i PłocKArta online.
Bilety długookresowe zakupione w aplikacji mobilnej PłocKArta przed planowanymi pracami będą poprawnie wyświetlały się na Państwa urządzeniach mobilnych oraz na stronie internetowej PłocKArty.
Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów długookresowych w aplikacji. Jednocześnie przypominamy, że w trakcie trwania prac bilety jednoprzejazdowe przesiadkowe będą dostępne w punktach sprzedaży biletów.

Lista punktów dostępna TU, a także na każdym przystanku znajduje się informacja, gdzie najbliżej od miejsca, w którym się znajdujemy zlokalizowany jest punkt sprzedaży biletów KM - Płock.

Z góry przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za Państwa wyrozumiałość.