Image

TUMSKA DYCHA – W NIEDZIELĘ OGRANICZENIA W RUCHU

W niedzielę 18 października w Płocku odbędzie się bieg uliczny Tumska Dycha. Wystąpią czasowe ograniczenia w ruchu na terenie starówki.  Apelujemy do kierowców o stosowanie się do zmienionej organizacji i poleceń służb kierujących ruchem.

Impreza sportowa odbędzie się w niedzielę 18 października 2020 w godzinach 8-14, a sam bieg uliczny odbędzie się pomiędzy godz. 11  a 1300 na trasie: START Małachowskiego – Plac Stary Rynek – Kazimierza Wielkiego – Parowa – (1 pętla na terenie Miejskiego Kąpieliska Sobótka) – Rybaki – Mostowa – Tumska – Plac Narutowicza – Grodzka – Zduńska – Okrzei – Małachowskiego – Stary Rynek META

W tym czasie przewidywane są czasowe zamknięcia ulic. Podczas zawodów w strategicznych punktach komunikacyjnych (skrzyżowania na trasie biegu i w jego bezpośrednim oddziaływaniu) ruchem będą sterowały uprawnione osoby. Będzie dochodziło do całkowitego wstrzymywania ruchu lub ruchu wahadłowego w uzasadnionych przypadkach.
Apelujemy również do kierowców o nie parkowanie swoich aut na ulicy Małachowskiego, Zduńskiej, Kazimierza Wielkiego i Parowa oraz na Placu Starego Rynku już od godz. 18 w sobotę 17 października 2019 r.

Źródło: Plock.eu