Image

Październik czyli Miesiąc Seniorów w Płocku

Drodzy PłocKArtowicze! 

Już dziś w ramach trwającego "Miesiąca Seniorów", Centrum Organizacji Pozarządowych w Płocku oraz Płockie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera przygotowały coś wyjątkowego. Zaplanowali dwa spotkania ze specjalistami: neurologiem oraz fizjoterapeutą, którzy udzielą praktycznych wskazówek dotyczących utrzymania sprawności fizycznej i umysłowej w podeszłym wieku.

Miejsce: budynek Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Cichej 12 a.
Godz.: 13:30 i 14:30.


A miłośników tańca i dobrej zabawy zapraszają od godz. 15:00 do 18:00 do Klubu Seniora przy Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Krzywoustego 3 na spotkanie taneczne dla seniorów.

Przypominamy, że w naszym programie znajdziecie Pakiet Seniora, który jest pełen różnorodnych zniżek, które aż czekają na wykorzystanie! 

Kto może zawnioskować o Pakiet Seniora?
Każda osoba, która ukończyła 65 rok życia oraz posiada aktualny Pakiet Mieszkańca/ jest mieszkańcem Płocka lub rozlicza się z płockim Urzędem Skarbowym i deklaruje, że jej miejscem zamieszkania jest Płock

Jak i gdzie można złożyć wniosek o Pakiet Seniora?
Zawnioskować o Pakiet Seniora można na 3 sposoby 
- w Biurze Obsługi Klienta PłocKArty
Specjalnie dedykowane Biuro Obsługi Klienta dla Seniorów znajduje się przy ul. Synagogalnej 4 w Centrum ds. Organizacji Pozarządowych 
- za pomocą strony internetowej
- poprzez aplikację mobilną PłocKArta

Pamiętajcie, że dbając o seniorów w naszym życiu, możemy uczynić październik niezapomnianym miesiącem pełnym aktywności, wsparcia i radości.