Majówka na wynos

Nie możecie przyjść do POKiSu osobiście, ale możecie zabrać POKiS na swoją majówkę! Przygotowaliśmy dla Was i Waszych pociech kilka atrakcji, które umilą Wam nadchodzący, długi weekend.

 

Pokażemy Wam jak wykonać grę planszową na torbie płóciennej, worku czy skrawku materiału, którą będziecie mogli zabrać ze sobą gdzie tylko chcecie. Oczywiście pamiętamy o przyrodzie więc jako pionki do gry posłużą Wam korki po wypitych napojach lub kamyki znalezione na spacerze.

 

Przygotowaliśmy również 20 paczek „Majówki NA WYNOS”, w których znajdziecie zestaw do samodzielnego wykonania gry planszowej na wynos (torbę płócienną POKiS, woreczek na kamyki lub korki + instrukcja ZRÓB SAM GRĘ), grę planszową POKiS „Pełna COOLturka", kolorowanki zaprojektowane przez POKiS oraz gadżety od Partnerów, które uprzyjemnią Wam Majówkę ????

 

Żeby zdobyć paczkę „Majówki NA WYNOS” wystarczy podzielić się swoim kreatywnym pomysłem na spędzanie Majówki pod postem, który pojawi się wkrótce na profilu Facebook POKiS. Paczki otrzyma 20 pierwszych osób. Trzy osoby, które napiszą najciekawsze pomysły, dostaną dodatkowo podwójne bilety do płockiego ZOO.

 

Jeśli pogoda nie będzie sprzyjała spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, odsyłamy do naszej strony pokis.pl, gdzie znajdziecie specjalnie zaprojektowane kolorowanki (wersja dla dzieci i dorosłych). Wystarczy wydrukować kolorowankę i malować do woli. Podzielcie się z nami swoimi pracami, chętnie zobaczymy co udało się Wam stworzyć ????

 

Partnerami wydarzenia są: Urząd Miasta Płocka, Galeria Wisła, Wisła Płock, SPR Wisła Płock oraz ZOO Płock.

 

Zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu, będziemy na bieżąco zdradzać wszystkie szczegóły.

LINK DO WYDARZENIA