Pakiet Komunikacyjny

Informacje


To pakiet stworzony z myślą o pasażerach Komunikacji Miejskiej Płock. Osoby, które wyrobią Płocką Kartę Mieszkańca, mogą kupować bilety miesięczne taniej i wygodniej. Ten pakiet to elektroniczny bilet w telefonie.

Mieszkańcy, którzy zdecydują się na ten Pakiet mogą kupić bilet 30 dniowy – ważny w każdy dzień tygodnia, na wszystkie linie w strefie A – za 96 zł, zamiast 110 zł, czyli o 14 zł mniej. Bilet ulgowy – w tej specjalnej ofercie – będzie kosztował 48 zł, a nie 55 zł.

To nie wszystko, użytkownicy Płockiej Karty Mieszkańca, mogą w aplikacji PŁOCKARTA kupować wszystkie bilety okresowe i jednorazowe, jakie oferuje Komunikacja Miejska. Pakiet Komunikacyjny będzie więc doskonałym rozwiązaniem zarówno dla osób, które na co dzień korzystają z transportu publicznego, jak i tych, którzy tylko od czasu do czasu jeżdżą autobusem. Ci drudzy zapewne docenią, że nie muszą pamiętać o kupnie tradycyjnego biletu, tylko wsiadając do pojazdu klikną w aplikację.

Ci, którzy dotąd doładowywali Kartę Komunikacji Miejskiej, mogą ją wymienić na aplikację PŁOCKARTA z Pakietem Komunikacyjnym. Wówczas nie będą już korzystać z plastikowej Karty Komunikacji Miejskiej.

Jednak żeby móc dodać  Pakiet Komunikacyjny, trzeba wstawić na swój profil zdjęcie, by – podobnie jak w Karcie Komunikacji Miejskiej – kontroler, sprawdzając bilet, mógł zweryfikować pasażera.