Pakiet Komunikacyjny

Informacje


To pakiet stworzony z myślą o pasażerach Komunikacji Miejskiej Płock. Osoby, które wyrobią Płocką Kartę Mieszkańca, mogą kupować bilety miesięczne taniej i wygodniej. Ten pakiet to elektroniczny bilet w telefonie.

Mieszkańcy, którzy zdecydują się na ten Pakiet mogą kupić bilet 30 dniowy – ważny w każdy dzień tygodnia, na wszystkie linie w strefie A – za 106 zł, zamiast 122 zł, czyli o 16 zł mniej. Bilet ulgowy – w tej specjalnej ofercie – będzie kosztował 53 zł, a nie 61 zł.

Korzyści użytkowników Płockiej Karty Mieszkańca nie kończą się na bilecie miesięcznym. W aplikacji PŁOCKARTA mogą oni również nabywać wszystkie bilety okresowe i jednorazowe oferowane przez Komunikację Miejską. Ten Pakiet Komunikacyjny stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla codziennych użytkowników transportu publicznego, jak i dla tych, którzy korzystają z niego okazjonalnie. Ci drudzy z pewnością docenią fakt, że nie muszą już pamiętać o zakupie tradycyjnego biletu, a jedynie wsiadając do pojazdu, mogą skorzystać z aplikacji.


Osoby, które wcześniej doładowywały Kartę Komunikacji Miejskiej, mają możliwość jej wymiany na aplikację PŁOCKARTA z Pakietem Komunikacyjnym. Dzięki temu nie będą już musiały korzystać z plastikowej Karty Komunikacji Miejskiej.
Warto jednak pamiętać, że aby skorzystać z Pakietu Komunikacyjnego, konieczne jest dodanie zdjęcia na swój profil. Podobnie jak w przypadku Karty Komunikacji Miejskiej, zdjęcie umożliwi kontrolerowi weryfikację pasażera podczas sprawdzania biletu.