Image

Komunikacja Miejska Płock dla WOŚP

Komunikacja Miejska w Płocku z radością ogłasza, że również wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Po burzliwych naradach wspólnie uznaliśmy, że wystawimy na aukcję coś co przyniesie niezapomniane chwile pełne radości, śmiechu i zjednoczenia.

Tak narodził się pomysł aby zaoferować prywatny przejazd autobusem, który możesz wykorzystać dowolnie, np. przewóz gości na imprezę weselną, Może wyjazd nad jezioro podczas wieczoru kawalerskiego? Imieniny babci, podczas których zabierzesz całą rodzinę za miasto? A może urodziny dla dzieci? Komunikacja Miejska w Płocku udostępni Ci na cały dzień (a może noc!) autobus, do którego będziesz mógł zaprosić swoich gości. Licytację znajdziecie pod tym linkiem: https://allegro.pl/oferta/impreza-w-autobusie-10149179795 .

Termin wykonania jest dowolny- to Ty ustalasz, kiedy i dokąd chcesz zmierzać. Możesz przystroić autobus, a także włączyć ulubioną playlistę. Pełen regulamin dotyczący przejazdu dostępny jest na stronie www.kmplock.eu. Pamiętaj jednak, że licytując wyjątkowe chwile musisz uwzględniać przyszłą sytuację epidemiczną w Polsce, dlatego czas na realizację przedmiotu aukcji jest do 31 grudnia 2021r. Data i szczegóły ustalane są ze zwycięzcą, po zakończeniu licytacji. Zapraszamy!

Regulamin znajdziecie TUTAJ.