Image

#WspieramPłockieGastro

#WspieramPłockieGastro

Zamawiam ze zniżką w płockich restauracjach
 
Każdy z nas ma ulubioną restaurację, pizzerię, czy miejsce gdzie wpada choćby tylko na chwilę aby spotkać się z przyjaciółmi i wypić kawę. Dziś niestety takie spotkania są niemożliwe. Pewnie jak większość z Was, my także nie możemy doczekać się powrotu do normalności. Jednak aby tak się stało, dziś musimy wykazać się odpowiedzialnością, życzliwością i solidarnością.

Wszyscy mieszkamy w Płocku, często obok siebie, bądźmy solidarni z tymi, którzy potrzebują naszego wsparcia. Zastanawiacie się w jaki sposób możecie pomóc? To proste, np.: robiąc zakupy seniorom, czy wyprowadzając psa sąsiadów, którzy akurat przebywają na kwarantannie. Wsparcie to także zamówienia na wynos z naszych płockich restauracji.

Waszą pomoc dostrzegają i doceniają nasi lokalni restauratorzy. Mimo iż są w trudnej sytuacji postanowili podzielić się z Wami tym co mają. W podziękowaniu za to, że jesteście i każdego dnia składacie zamówienia przygotowali dla Was specjalne zniżki. Listę partnerów m.in akcji #WpieramPłockieGastro znajdziecie w zakładce  Partnerzy

Co zrobić aby otrzymać zniżkę?

Wystarczy mieć zweryfikowane konto Płockiej Karty Mieszkańca i podczas składania zamówienia zapytać o rabat dla PŁOCKARTY.

Jak zostać partnerem Płockiej Karty Mieszkańca i akcji #WspieramPłockieGastro?

Szczegóły w zakładce Jak zostać partnerem

Informacje i m.in. menu partnerów #WspieramPłockieGastro dostępne będą na naszej stronie i naszym profilu FB