Image

PŁOCKARTA zamiast Karty Familijnej 3+

Płockie Karty Familijne 3+ w dotychczasowym kształcie powoli odchodzą w zapomnienie. Te, które dziś mają płockie rodziny wielodzietne, stracą ważność 30 czerwca 2021. Ale spokojnie, zniżki zostają, mało tego będzie ich więcej!

1 września startuje Płocka Karta Mieszkańca. Można ją wyrobić – w formie aplikacji bądź karty plastikowej – a następnie czerpać z niej profity. Program zawiera różne pakiety – w tym Pakiet Familijny 3+.
Dotychczasowe Płockie Karty Familijne 3+ stracą ważność z końcem czerwca przyszłego roku. Żeby móc dalej korzystać ze zniżek, ale też zyskać nowe, rodziny muszą złożyć wniosek do Płockiej Karty Mieszkańca, założyć konto rodzinne i zaznaczyć opcję „Jestem beneficjentem programu Płocka Karta Familijna 3+”. Maksymalnie w ciągu 14 dni otrzymają potwierdzenie założenia Płockiej Karty Mieszkańca z Pakietem Familijnym. Dlatego warto nie czekać z tym do ostatniego dnia ważności starej karty.

Rodziny 3+, które nie korzystały dotychczas z rabatów im przysługujących, a chciałyby zacząć, od 1 września nie muszą już składać wniosków w urzędzie miasta. Zakładają natomiast konto na stronie www.plockarta.eu i wybierają Pakiet Familijny.
Rodziny same zdecydują, czy zainstalują na telefonie aplikację mobilną PŁOCKARTA, czy chcą mieć nowe plastikowe karty.

Z końcem czerwca 2021 roku znikną też dotychczasowe oznaczenia w sklepach i punktach honorujących Płocką Kartę Familijną 3+. Zastąpią je oznaczenia Płockiej Karty Mieszkańca.